Vendéglátás

Étterem vezető állást kínál a Novel Food Kft. Gyulán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Gyula
2017. 08. 02. 16:58

A Novel Food Kft. meglévő, illetve nyitás előtt lévő éttermeihez keres

Étterem vezető munkatársat.

Feladatok:

  • beszerzési, termelési, értékesítési és raktározási tevékenység irányítása,
  • az éttermek működésének teljes körű ellenőrzése és szervezése,
  • üzletpolitika és marketing stratégia kidolgozása,
  • minőségbiztosítási feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Kapcsolódó területen szerzett szakirányú végzettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Jogosítvány.

Előny:

  • Releváns tapasztalat
  • Angol és/vagy román nyelvtudás.
  • Gyulai lakhely.

Ajánlatunk:

  • Lendületes fejlődést produkáló vállalati háttér.
  • Befogadó, együttműködő, dinamikus csapat, változó feladatkör.
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások.
  • Igény esetén lakhatási támogatás.
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál.

Munkavégzés helye: Gyula (Magyarország)

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével, illetve motivációs levelét a novelfoodkft@gmail.com email címen.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése