Beszerzési ügyintéző állás Gyulán

Az Eurofins Food Analytica Kft. a magyarországi laborszolgáltató piacon egyedülálló fejlődésen ment keresztül. Mára két gyulai telephelyén, több mint 1500 m2-en, a legmodernebb technológiával rendelkező professzionális laboratóriummá vált, és jelenleg az egyik legnagyobb laboratórium Magyarországon. Ügyfelei elsősorban élelmiszeripari, takarmányipari, mezőgazdasági és élelmiszerkereskedelmi vállalatok.

Feladatok

  • Beszerzési folyamatok teljeskörű nyomonkövetése, adminisztrációja
  • Raktárkezelés és logisztikai feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás a beszállító partnerekkel
  • Beszerzési rendelések és szerződések kezelése
  • Folymatos kapcsolattartás, egyeztetés a társ részlegekkel (pénzügy, laboregységek, stb.)
  • Beérkező számlák iktatása
  • Heti és havi riportok készítése
  • Együttműködés költségcsökkentéssel, készletoptimalizációval kapcsolatos projektekben
  • A beszerzési vezető munkájának folyamatos támogatása

Elvárások

  • Legalább 1-2 éves adminisztratív vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Középszintű írásbeli angol nyelvtudás
  • Magabiztos Microsoft Office (excel, word, outlook) használat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Problémamegoldó készség
  • B kategoriás jogisítvány
  • Minimum középfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődést és értékteremtő feladatokat egy építő, stabil és támogató környezetben.
  • Nagyfokú önállóságot, autonómiát és megbecsülést
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!