Külföldi munka

Romániai cégképviselet vezető állás B kategóriás jogosítvánnyal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Románia
2017. 06. 13. 13:10

Csatlakozz a Szicsek Pálinkafőzde csapatához!

Keressük új kollégánkat a Romániában működő “Distilaria Szicsek S.R.L.” nevű cégünk (székhely: Pilu) tevékenységének teljes körű végzésére, termékeink romániai értékesítésére.

FELADATAID:

  • céges adminisztráció, cégvezetői feladatok
  • jövedéki ügyek, vámhatósági ügyintézés
  • leltárkezelés
  • teljes körű termékismeret megszerzése
  • folyamatos piackutatás, piacelemzés
  • közvetlen értékesítés a HORECA szektorban Románia teljes területén
  • új partnerek felkutatása, meglévő üzleti kapcsolatok ápolása, follow-up tevékenység
  • országspecifikus marketing, PR tevékenység, brand-építés
  • személyes részvétel gasztro-eseményeken, szakkiállításokon, vásárokon, kóstoltató programokon
  • ismerd és aktívan beszéld a román nyelvet
  • rendelkezz „B” kategóriás jogosítvánnyal
  • légy ambiciózus, jó problémamegoldó, önállóan dolgozni tudó és akaró

AMIT KÍNÁLUNK:

  • önálló munkavégzés
  • karrierlehetőség
  • vállalkozói szabadság alkalmazotti létbiztonsággal
  • rugalmas és kötetlen munkaidő beosztás
  • teljesítményalapú bérezés
  • cégautó, céges telefon, felszerelt iroda mobil eszközökkel
  • több mint 30 éves szakmai múlt
  • széleskörű export-tapasztalat, 6 éves jelenlét a román piacon
  • közel 300 elismerés, díjazott termékek (Magyar Termék Nagydíj, Pálinkakiválóságok, Magyar Kézműves Remek, Év Pálinkája Díj, stb.)
  • az anyavállalat stabil gazdasági, szakmai, adminisztrációs háttere

Jelentkezés önéletrajzzal, időpont egyeztetés és további információ: info@szicsek.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése