HR koordinátor pozícióban álláslehetőség Gyulán

LOVÁSZ Kft. a szakértő megoldás ipari problémákra

Izgalmas feladatokkal várjuk új koordinátor kollégánkat a HR számos területén.

Ha szereted az önállóságot, jól kacsolódsz másokhoz, fontos Számodra, hogy sokszínű feladataid legyenek, akkor jelentkezz fényképes önéletrajzoddal és a fizetési igényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

Amiben számítunk rád

  • Munkaerő toborzás és kiválasztáshoz kapcsolódó munkafolyamatok teljes körű koordinálása
  • Új belépők belépésének és beillesztési folyamatának működtetése
  • Cafetéria rendszer kezelése
  • Kiküldetéssel és utaztatással kapcsolatos feladatok
  • HR admin vonatkozású riportok, kimutatások készítése
  • A vállalati teljesítményértékelés koordinálása
  • Munkatársak HR vonatkozású ügyeiben támogatás/tanácsadás biztosítása
  • A vállalati képzési rendszer működtetése
  • Szakképzési folyamat helyi koordinálása (szakképző hely a Lovász Kft.)
  • Vállalati kultúrafejlesztő és megtartó programok kialakítása, szervezése és a belső kommunikáció biztosítása
  • Vállalati rendezvényszervezés
  • Vállalati projektekben való részvétel
  • Szoros együttműködés a vállalatvezetéssel

Elvárások

Ami fontos számunkra eddigi pályafutásodból

  • Szakirányú végzettséged és min. 1 éves releváns tapasztalatod
  • A hatályos munkajogi jogszabály ismereted
  • Magabiztos felhasználó szintű MS Office ismereteid
  • Kiemelkedő a szóbeli és írásbeli kommunikációs képességed
  • Proaktivitás és precizitás jellemez
  • Önállóan és dinamikusan végzed a munkád
  • Megbízható és empatikus személyiség vagy

Előnyök

Ami előnyt jelent számodra a kiválasztás során

  • HR admin tapasztalat (munkaügy/munkajog/cafetéria)
  • SAP /Babér programok ismerete
  • Angol/német kommunikáció képes nyelvtudás (középszint)

Amit kínálunk

Amit kínálunk neked

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munkába járás támogatása
  • Magas önállósági szint, melyhez magas elvárások kapcsolódnak
  • Modern, barátságos irodai környezet
  • Vidám, befogadó csapat
  • Részvétel a HR folyamatok kialakításában
  • Heti 40 órás H-P munkaidő
  • Munkavégzés helye: Gyula

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!