Középvállalat gyulai üzemébe keresünk karbantartó munkatársat

Gyula
Bruttó -195 000 Ft / hónap
2019. 02. 01.

Középvállalat gyulai üzemébe keresünk Karbantartó munkatársat.

  • Gyártási folyamat technológiai felügyelete, termelést akadályozó problémák megoldása
  • Aktív részvétel a berendezések üzemben tartásában, szervízelésében
  • Technológiai és munkavédelmi szabályok betartatása

Feladatok

Elvárások

  • Dinamikus személyiség, aki önálló döntéshozásra alkalmas menedzser szemléletű munkatárs
  • Ipari gépkarbantartással, villamossági és műszerészi feladatokkal kapcsolatos tapasztalattal rendelkezik
  • Hosszú távon tud gondolkodni és taktikailag is éber
  • Analitikus gondolkodás mellett, jó kapcsolatápoló készségekkel rendelkezik
  • Otthonosan mozog a folyamat- és gyártásszervezésben

Amit kínálunk

  • Modern technológiák bevezetésével kapcsolatos feladatok koordinálása
  • Biztos, stabil vállalati háttér
  • Gyulai munkahely
  • Versenyképes bérezés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Többműszakos

Önéletrajz elküldése kötelező!