Pincér munkatársat keres Gyula legtrendibb étterme

Creppy Gyula Kft.
Gyula
2020. 05. 18.

A számtalan országos elismeréssel rendelkező, a környék egyik legnépszerűbb, az ország egyik legkülönlegesebb étterme ajánl pincér munkát kiemelkedő fizetésért, egy dinamikus, kreatív csapatban, remek hangulatban.

A Creppy különleges palacsintás étel kompozícióival kápráztatja el vendégeit, mely csapat most új tagokat szeretne köreikbe. A Creppy csapattagjai külön egyéniségek, a palacsintás vendéglátás művészei, akik egymást segítve, egy csapatban, egy célért dolgoznak baráti, vidám hangulatban.

Teljes körű betanítási rendszerrel dolgozunk, melynek alapjain karrier lehetőséget, folyamatos előrelépést biztosítunk, egyre növekvő bérezéssel és pozíciókkal. Olyan szakmai tudást adunk át, melyet máshol nem kaphatsz meg, igazán különleges és elegáns pincér válhat belőled!

Országos népszerűségű, biztos, kiemelkedő fizetést és karriert kínáló étteremért nem kell messzire menned, megtaláltad!

Ajánlatunk:

  • biztos, kiemelkedő fizetés, stabil anyagi háttér, tervezhető élet
  • hosszú távú karrier, személyre szabott szakmai előrelépés lehetőségek
  • szakmai fejlődés, különleges gasztronómiai tudás elsajátítása
  • igényes, modern stílusú vendégterekben történő munkavégzés
  • legmodernebb informatikai háttér biztosítása, tableten történő munkavégzés
  • vendégeknek különleges gasztronómiai élmény átadása
  • jó hangulatú, baráti, segítő csapatban végzendő munka
  • dolgozói kedvezmények
  • munkaruha folyamatos biztosítása
  •  teljes munkaidős, 8 órás, bejelentett munkaviszony

Legfőbb feladatok:

  • komplett oktatási anyag megtanulását követően a vendégek teljeskörű kiszolgálása a vendégfogadástól, az ajánlásokon át az elegáns kiszolgálásukig.
  • italkészítési feladatok
  • Áruátvétel, készletkezelés, leltározás.

Elvárások:

  • Jó munkabírás, fizikai állóképesség.
  • Szakmai alapismeretek, kiváló kommunikációs képességek
  • Kreativitás, kiváló koordinációs képesség.
  • Szakmai nyitottság, érdeklődés és igény a fejlődésre.
  • Csapatszellem.
  • Fontos, hogy szeress emberekkel foglalkozni és kedvesen kiszolgálni őket!

Különleges munka, szakmai kiteljesedés, fejlődés, karrier egy különleges, baráti hangulatú csapatban?

Van ilyen?

Hát hogyne és nem kell messzire menned érte, megtaláltad!

Az állásra az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva lehet fényképes önéletrajzzal jelentkezni.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!