Kereskedelem, értékesítés

Otthonról végezhető munka Román nyelvtudással

Munkavégzés helye: Gyula
2020. 03. 09. 15:40

Romániai ügyfélkör bővítés céljából új munkatársat keresünk.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • Román SIM kártyás telefon kezelése, hívások fogadása
  • Hírdetési felületek menedzselése /facebook,olx.ro stb./
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel

Elvárások:

  • Tárgyalóképes román nyelvtudás
  • Kereskedői személelet
  • Számítógép,telefon felhasználó szintű ismerete

Előnyök:

  • B-kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Karrier lehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése