Oktatás, fordítás, tolmácsolás

A Helen Doron Gyerekangol nyelviskolába munkatársat keresünk Gyulán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Gyula
2019. 03. 01. 08:32

A gyulai Helen Doron nyelviskola dinamikusan fejlődő csapatàba vàrunk tèged, ha

  • szereted és felsőfokú szinten beszéled az angolt,
  • jól érzed magad a gyerekek körében,
  • szeretsz alkotni, játszani, varázsolni!

Feladatok:

  • Kiscsoportos angol foglalkozàsok tartàsa! Szemlèltető eszközök kèszítèse.

Elvárások:

  • Nem szükséges tanári végzettség, de felsőfokú nyelvtudás igen!
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyök:

  • Külföldi tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Barátságos, lendületes csapatba várunk, nemzetközi háttèrrel, folyamatos fejlődési lehetőséggel!
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése